Error message

  • Deprecated function: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in include_once() (line 1439 of /home/science2016/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 3557 of /home/science2016/public_html/includes/bootstrap.inc).

ПОДАННЯ РУКОПИСУ ТА СУПРОВІДНИЙ ЛИСТ

Рукописи подаються на електронну адресу головного редактора, проф. Михайла Братичака mbratychak@gmail.com.
Матеріал публікації повинен відповідати профілю журналу і бути написаний грамотною англійською мовою чітко та стисло. Статті, написані некоректною англійською, будуть відхилені автоматично без розгляду. Автори несуть повну відповідальність за зміст своїх опублікованих матеріалів. Український варіант статті бажаний. Автори повинні переконатись, що питання етики публікацій, структури рукопису, формату рисунків, і посилань розглянуті належним чином.

До представленої на розгляд публікації додається СУПРОВІДНИЙ ЛИСТ у довільній формі.
Відповідальний автор повинен надати цей лист від імені всіх авторів рукопису із заявою про те, що стаття не була опублікована раніше і не розглядається для публікації в будь-яких інших журналах, та не є переробкою опублікованих раніше статей.
Крім того, автори повинні підкреслити будь-які несподівані, нові та/або значні небезпеки чи ризики, пов’язані з роботою, про яку повідомляється.
Слід також зазначити будь-які конфлікти інтересів.

Після попередньої оцінки Редакційною колегією та прийняття рукопису як такого, що відповідає профілю журналу, стаття реєструється, і реєстраційний номер реєстру передається авторам. Рукопис прийнятий для рецензування.