ОСОБЛИВОСТІ ГОСПОДАРСЬКО-ПРАВОВИХ ВІДНОСИН У ПЕРІОД КИЇВСЬКОЇ РУСІ

Ольга Колич
Здійснено аналіз особливостей господарсько-правових відносин у Київській Русі. Висвітлено основні джерела права, а також особливості станового поділу у Києворуській державі та відмінності між обсягом економичніх прав представників різних станів.

Боярська З. І. – Історія держави і права України: навч.-метод. посіб. для самост. вивч. дисц. / З. І. Боярська. – К.: КНЕУ, 2001. – 280 с.
Захарченко П. П. Історія держави та права України: навч. посіб. для дист. навч. / П. П. Захарченко. – К.: Університет “Україна”, 2005. – 208 с.
Історія економічної думки України: навч. посіб. / Р. Васильєва, Л. Горкіна, Н. Петровська та ін. – К., 1993. – 451 c.
Крип’якевич І. Галицько-Волинське князівство / І. Крип’якевич. – К., 1984.
Лановик Б. Д. Економічна історія: курс лекцій / Б. Д. Лановик, М. В. Лазарович, В. Ф. Чайковський / за ред. Б. Д. Лановика. – 2-ге вид., перероб. – К. : Віктар, 2000. – 300 с.
Медіссон В. В. Основи філософії приватного права: навч. посіб. / В. В. Медіссон. – Наук.-дослід. ін-т приватного права і підприємництва АПрН України. – К. : Школа, 2004. – 143 с.
Пеняк П. Про ремісничі об’єднання Русі та Візантії / П. Пеняк // Укр. істор. журнал. – 1995. – № 1.
Терлюк І. Я. Держава і право в Україні : сторінки історії : навч. посіб. / І. Я. Терлюк. – Львів: Сполом, 2008. – 352 с.
Хрестоматія з історії держави і права України: навч. посіб. / А. С. Чайковський, О. Л. Копиленко, та ін. – К.: Юрінком інтер, 2003. – 656 с.

Vìsn. Nac. unìv. “Lʹvìv. polìteh.”, Ser.: Ûrid. nauki, 2014; 810(4): 136–139