FEATURES OF THE ECONOMIC AND LEGAL RELATIONS IN THE PERIOD OF KIEVAN RUS

OlhaKolych
The paper analyzed the characteristics of economic and legal relations in Kievan Rus. The basic source of law, and especially the caste division in Kyiv Rus state and the difference between the amount ekonomychnih rights of different classes.

Боярська З. І. – Історія держави і права України: навч.-метод. посіб. для самост. вивч. дисц. / З. І. Боярська. – К.: КНЕУ, 2001. – 280 с.
Захарченко П. П. Історія держави та права України: навч. посіб. для дист. навч. / П. П. Захарченко. – К.: Університет “Україна”, 2005. – 208 с.
Історія економічної думки України: навч. посіб. / Р. Васильєва, Л. Горкіна, Н. Петровська та ін. – К., 1993. – 451 c.
Крип’якевич І. Галицько-Волинське князівство / І. Крип’якевич. – К., 1984.
Лановик Б. Д. Економічна історія: курс лекцій / Б. Д. Лановик, М. В. Лазарович, В. Ф. Чайковський / за ред. Б. Д. Лановика. – 2-ге вид., перероб. – К. : Віктар, 2000. – 300 с.
Медіссон В. В. Основи філософії приватного права: навч. посіб. / В. В. Медіссон. – Наук.-дослід. ін-т приватного права і підприємництва АПрН України. – К. : Школа, 2004. – 143 с.
Пеняк П. Про ремісничі об’єднання Русі та Візантії / П. Пеняк // Укр. істор. журнал. – 1995. – № 1.
Терлюк І. Я. Держава і право в Україні : сторінки історії : навч. посіб. / І. Я. Терлюк. – Львів: Сполом, 2008. – 352 с.
Хрестоматія з історії держави і права України: навч. посіб. / А. С. Чайковський, О. Л. Копиленко, та ін. – К.: Юрінком інтер, 2003. – 656 с.

Vìsn. Nac. unìv. “Lʹvìv. polìteh.”, Ser.: Ûrid. nauki, 2014; 810(4): 136–139