Error message

  • Deprecated function: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in include_once() (line 1439 of /home/science2016/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 3557 of /home/science2016/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in include_once() (line 1439 of /home/science2016/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 3557 of /home/science2016/public_html/includes/bootstrap.inc).

Етика публікації

Етичні рекомендації надаються авторам, редакторам та рецензентам.
Журнал Chemistry&Chemical Technology прагне до об'єктивного та справедливого оцінювання представлених рукописів і до запобігання будь-якого фактичного чи потенційного конфлікту інтересів між редакцією, рецензентами і авторами. Редколегія дотримується загальновизнаних міжнародних принципів публікаційної етики, відображених, зокрема, в рекомендаціях Комітету з етики наукових публікацій (Committee on Publication Ethics (COPE), Посібнику з етики наукових публікацій (Publishing Ethics Resource Kit) видавництва Elsevier, Кодексі етики наукових публікацій.
• Безпека
Автори повинні підкреслити будь-які несподівані, нові та/або значні небезпеки чи ризики, пов’язані з дослідженнями, про які повідомляється. Ця інформація повинна міститися в експериментальному розділі статті або міститися в супровідному листі.
• Конфлікт інтересів
Автори повинні розкривати у своїх роботах інформацію про будь-які фактичні або потенційні конфлікти інтересів, які можуть вплинути на результати досліджень або їх інтерпретацію. Усі потенційні конфлікти інтересів повинні бути розкриті до подання стаття в редакцію. Слід також зазначити будь-які фінансові конфлікти інтересів.
• Плагіат
Плагіат у всіх формах розцінюється як неетична поведінка і є неприйнятним. Плагіат, фабрикування даних та зображень не допускаються. Плагіат включає копіювання тексту, ідей, зображень або даних з іншого джерела, навіть із власних публікацій, без зазначення першоджерела. Повторне використання тексту, скопійованого з іншого джерела, має бути в лапках, а першоджерело потрібно цитувати. Якщо плагіат виявляється в процесі рецензування, рукопис може бути відхилений. Якщо плагіат виявляється після публікації, журнал може опублікувати виправлення або відкликати статтю.
• Список авторів
Автор, який контактує з редакцією і надсилає рукопис, приймає на себе відповідальність повідомляти всіх співавторів про подання рукопису.
• Якщо після подання рукопису необхідна будь-яка зміна авторства, автор-кореспондент має надіслати електронним листом підписаний лист головному редактору, що підтверджує, що всі оригінальні співавтори були повідомлені та погодилися на зміну. Якщо зміна передбачає видалення імені співавтора, автор-кореспондент повинен, крім того, домовитись про те, щоб залучений співавтор надіслав електронною поштою окремий підписаний лист головному редактору про згоду на зміну.
Після прийняття рукопису зміни до списку авторів не допускаються.
• Інтелектуальна власність
Автори несуть відповідальність за забезпечення належного вирішення всіх питань патентної діяльності та інтелектуальної власності до опублікування. Невирішені питання такого характеру не впливають на терміни прийняття статті та її публікації.
Усі авторські права на статті, опубліковані у журналі, належать авторам статей та охороняються відповідно до законодавства України.

Етичні обов’язки авторів
• Основним обов’язком авторів є чітке представлення результатів своїх досліджень та об‘єктивне обговорення значимості їх результатів. Дані та методи, використані в дослідженні, повинні бути докладно представлені в роботі так, щоб інші дослідники могли відтворити роботу.
• Всі автори, які подають свої рукописи до журналу Chemistry&Chemical Technology, усвідомлюють, що несуть відповідальність за новизну і достовірність результатів; гарантують, що всі особи, які зробили істотний внесок, вказані як співавтори, і що роботи не були скопійовані або плагіатовані повністю або частково з інших творів.
• Співавторами статті повинні бути вказані всі особи, які зробили істотний внесок у проведення дослідження і поділяють відповідальність за результати. Автори повинні належним чином визнати внесок технічного персоналу та інших фахівців. Такі внески слід вказувати у розділі «Acknowledgments».
• Одночасне подання рукописів до більш ніж одного журналу не допускається. Автори не повинні подавати до розгляду раніше опубліковану статтю (наприклад, переклад на англійську статті, яка вже опублікована іншою мовою).
• Рукопис не повинен містити жодної інформації, яка вже була опублікована. Якщо рукопис містить вже опубліковані рисунки або зображення, необхідно отримати дозвіл у власника авторських прав.
• Автори мають указувати на публікації (цитувати), дані яких були використані під час проведення дослідження та написання наукової статті.
• Якщо автор виявить істотні помилки або неточності в статті на етапі її розгляду або після її опублікування, він повинен якомога швидше повідомити про це редакцію журналу, щоб вжити відповідних заходів. Якщо редактор або видавець дізнаються від третьої сторони, що опублікований твір містить істотну помилку, автор зобов’язаний негайно відкликати або виправити статтю або надати редактору докази правильності оригіналу статті.

Етичні обов’язки рецензентів
• Рецензент повинен об’єктивно судити про якість рукопису, включаючи експериментальні та теоретичні дані, інтерпретації та виклад, з належним урахуванням дотримання високих наукових та літературних стандартів. Персональна / особистісна критика автора неприйнятна.
• Рецензент повинен поважати інтелектуальну незалежність авторів.
• Рецензент, що не володіє, на його думку, достатньою кваліфікацією для оцінки рукопису, або не може бути об’єктивним, повинен повідомити про це головного редактора.
• Конфіденційність та анонімність особи рецензента протягом усього редакційного процесу, дозволяє відверте обговорення та оцінку поданого рукопису.
• Рукопис, отриманий для рецензування, та вся відповідна кореспонденція повинні розглядатися як конфіденційні документи.
• Рецензент має право публічно оголошувати, що він є рецензентом журналу Chemistry & Chemical Technology, однак ні за яких обставин не повинен ідентифікувати себе як рецензента певного рукопису.
• Неопублікована інформація, аргументи чи тлумачення, розкриті у поданому рукописі, не повинні використовуватися у власних дослідженнях рецензента, окрім як за згодою автора.
• Рецензенти повинні належним чином пояснювати та підтримувати свої судження, щоб редактори та автори могли зрозуміти основу їх коментарів.
• Рецензент повинен звернути увагу редактора на будь-яку істотну схожість між рукописом, що розглядається, та будь -якою опублікованою статтею або будь-яким рукописом, поданим одночасно до іншого журналу.

Етичні обов’язки головного редактора/редакційної колегії
• Редакційна колегія повинна розглядати всі рукописи, запропоновані до публікації, оцінюючи кожен виключно за науковим змістом та правильністю оформлення, незалежно від раси, релігії, національності, статі, чи інституційної належності автора (авторів).
• Редколегія повинна розглядати рукописи, подані до публікації, в розумних часових межах.
• Редколегія залишає за собою право приймати статті до друку або відмовити автору у публікації. Під час прийняття рішення щодо прийняття або відхилення статті редакційна колегія керується політикою журналу (відповідність науковій спеціалізації, недотримання основних вимог, неприйнятна англійська мова, тощо.
• Головний редактор журналу несе відповідальність за рішення про те, які з представлених статей будуть прийняті до публікації, а які відхилені. При цьому він керується політикою журналу і дотримується юридичних основ, попереджаючи порушення авторських прав і плагіат.
• Редактор не повинен розкривати будь-яку інформацію про рукопис, що розглядається, нікому, крім тих, до кого звертаються за професійною порадою.
• Редактор повинен поважати інтелектуальну незалежність авторів.
• Неопублікована інформація, аргументи чи тлумачення, розкриті у поданому рукописі, не повинні використовуватися у власних дослідженнях редактора, окрім як за згодою автора.
• Автор може вимагати від головного редактора не використовувати певних рецензентів при розгляді рукопису. Однак редактор може прийняти рішення використати одного або кількох таких рецензентів, якщо вважає, що їх думки важливі для справедливого розгляду рукопису.
• Редактор спільно з видавцем не повинні залишати без відповіді претензії, що стосуються розглянутих рукописів або опублікованих матеріалів, а також при виявленні конфліктної ситуації вживати всіх необхідних заходів для відновлення порушених прав.