СТРУКТУРА ПРИНЦИПУ ВЕРХОВЕНСТВА ПРАВА: АНАЛІЗ КРІЗЬ ПРИЗМУ ЙОГО ПРАВОЗАСТОСУВАННЯ

О. Крижова
Проаналізовано необхідність дослідження структури принципу верховенства права. Розглядаються різні підходи до виділення складових цього принципу та їх значення у контексті його правозастосування.

Рабінович П. Верховенство права:сучасні вітчизняні підходи до інтерпретації / П. Рабінович, О. Луців // Вісник академії правових наук України. – 2012. – № 2. – С. 3–16.
Заєць А. Принцип верховенства права (теоретико-методологічне обґрунтування) / А. Заєць // Вісник Академії правових наук України. – 1998. – № 1. – С. 3–13.
Погребняк С. П. Основоположні принципи права: автореф. дис. на здобуття наук. ступеня д-ра юр. наук: спец. 12.00.01 “теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень” / С. П. Погребняк. – Харків, 2009. – 37 с.
Малишев Б. В. Принцип верховенства права (теоретико-правовий аспект) / Б. В. Малишев // Бюлетень Міністерства юстиції України. – 2012. – № 8. – С. 14–20.
Lon L. Fuller The morality of law / Lon L. Fuller // New Haven, Connecticut: Yale University Press. 1964. – Pp . viii, 202.
Серьогін С. В. Верховенство права в Україні: проблеми розуміння та застосування. Монографія./ С. В. Серьогін // Дніпропетровськ: Середняк Т. К., – 2014. – 124 с.
Guide to Rule of Law Country Analysis: The Rule of Law Strategic Framework [Електронний ресурс] / USAID’s Office of Democracy and Governance – Режим доступу: http://issat.dcaf.ch/Learn/Resource-Library/Books/Guide-to-Rule-of-Law-C....
Brian Z. Tamanaha. The History and Elements of the Rule of Law [Електронний ресурс] / Washington University in St. Louis Legal Studies Research Paper No. 12-02-07. – Режим доступу: http://papers.ssrn.com/sol3/papers.cfm?abstract_id=2012845##

Vìsn. Nac. unìv. “Lʹvìv. polìteh.”, Ser.: Ûrid. nauki, 2016; 837(9): 149–153