ДЕЯКІ ПИТАННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВ ПРО ВІЙСЬКОВІ АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ

О. Остапенко
Проаналізовано стадії розгляду справ про військові адміністративні правопо- рушення на підготовчому етапі з урахуванням вимог чинного адміністративного законодавства та практики діяльності судових органів (суддів), що уповноважені розглядати ці справи.

1. Бедрій М. М. Копні суди на українських землях у ХІV–ХVІІІ ст. : історико-правове дослідження : монографія / Мар’ян Бедрій. – Львів: Галицький друкар, 2014. – 264 с. 2. Колпаков В. К. Адміністративна відповідальність (адміністративно-деліктне право) : навч. посіб. / В. К. Колпаков. – К.: Юрінком Інтер, 2008. – 256 с. – Бібліогр.: с. 247–254 с. 3. Бородін І. Л. Адміністративно-юрисдикційний процес : монографія. – К. : Алерта, 2007. – 184 с. 4. Кузьменко О. В. Курс адміністративного процесу : навч. посіб. / О. В. Кузьменко. – К. : Юрінком Інтер, 2012. – 208 с. 5. Бандурка О. М., Тищенко М. М. Административный процесс: підручник для вищих навч. зак. – Рос. мовою. – К. : Літера ЛТД, 2001. – 336 с. 6. Адміністративне право : підручник / Ю. П. Битяк (кер. авт. кол.), В. М. Гаращук, В. В. Богуцький та ін.; за заг. ред. Ю. П. Битяка, В. М. Гаращука, В. В. Зуй. – Х. : Право, 2010. – 624 с. 7. Административное право России : учебник для студентов вузов, обучающихся по специальности 030501 “Юриспруденция” / под ред. П. Н. Кононова, В. Я. Кикотя, И. Ш. Килясханова. – 3-е изд. перераб. и доп. – М. : ЮНИТИ-ДАНА: Закон и право, 2008. – 559 с. 8. Административная ответственность : учеб. пособ. для студ. вузов, обучающихся по специальности 030501 “Юриспруденция” / А. И. Стахов и др.; под ред И. Ш. Килясханова, А. И. Стахова. – 3-е изд. перераб. и доп. – М. : ЮНИТИ-ДАНА: Закон и право, 2007. – 144 с. 9. Шатов С. А. Административная юрисдикция (на примере деятельности органов государственного пожарного надзора). – СПб.: Издательство Р. Асланова “Юридический центр Пресс”, 2008. – 267 с. 10. Теория юридического процесса / под общей ред. 99 проф. В. М. Горшенина. – Харьков : Изд-во при Харьковском гос. ун-те издат. объединения “Вища школа”, 1985. – 191 с. 11. Адміністративно-правове забезпечення діяльності транспорту України : навч. посіб. / за заг. ред. О. І. Остапенка. – Львів: Льв. ДУВС, 2011. – 600 с. 12. Колпаков В. К. Адміністративно-деліктний процес : навч. посіб. / В. К. Колпаков, В. В. Гордєєв. – Х. : Харків юридичний, 2012. – 228 с. 13. Судова практика Верховного Суду України у справах про адміністративне правопорушення / за заг. ред. П. П. Пилипчука. – К. : Видавничий Дім “Ін Юре”, 2007. – 328 с. 14. Административно-процессуальное право Германии = verwaltungsrechtsschutz in Deutschland: Закон об административно-судебном производстве; Законодательство об исполнении административных решений : пер. с нем. / В. Бергманн введ. сост. – М. : Волтерс Клувер, 2007. – 288 с. – (Серия “Германские и Европейские законы” ; Кн. 4). 15. Інструкція з оформлення поліцейськими матеріалів про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані не в автоматичному режимі (офіц. текст). – К.: Паливода А. В., 2015. – 52 с.

Vìsn. Nac. unìv. “Lʹvìv. polìteh.”, Ser.: Ûrid. nauki, 2016; 855(12): 93–99