ADMINISTRATIVE MEASURES FOR OFFENСE: CONCEPT AND CLASSIFICATION

Р. Козюренко
Проаналізовано заходи адміністративної відповідальності за вчинені правопорушення, які застосовують суди, розглядаючи справи про адміністративні правопорушення, що зумовлено необхідністю підвищення ефективності адміністративно-процесуальної діяльності органів, наділених адміністративно-юрисдикційними повноваженнями.

1. Кодекс України про адміністративні правопорушення від 07.12.1984 р. // Відомості Верховної Ради УРСР, 1984. – додаток до № 51. – Ст. 1122. 2. Административная ответственность: [учеб. пособ. для студентов вузов, обучающихся по специальности «Юриспруденция»] / [Н. В. Румянцев и др.]; под. ред. Н. В. Румянцева, А. И. Стахова. – 5-е изд., перераб. и доп. – М.: ЮНИТИ-ДАНА: Закон и право, 2010. – 223 с. 3. Бахрах Д. Н. Административное право: [учеб. для вузов] / Д. Н. Бахрах, Б. В. Россинский, Ю. Н. Старилов. – [3-е изд., пересмотр. и доп.]. – М.: Норма, 2008. – 816 с.

Vìsn. Nac. unìv. “Lʹvìv. polìteh.”, Ser.: Ûrid. nauki, 2016; 845(10): 94–98